O NAS > SZKOLENIA > PRACA > DOSKONALENIE NAUCZYCIELI > KONTAKT

logo Pro Bono

PRO BONO - kursy, szkolenia, warsztaty

Z myślą o osobach pragnących pracować za granicą przygotowaliśmy serię kursów językowych, podnąszących kwalifikację przyszłego pracownika. W programie naszych szkoleń poza nauką teoretyczną I praktyczną języka przewidziano informacje o danym kraju, jego strukturze, organach, instytucjach pomocowych, agendach polskich, kulturze i stylu życia. Takie kompleksowe spojrzenie pozwoli Wam nie tylko znaleść wymarzoną pracę, ale również dobrze i bezpiecznie poczuć się w nowym środowisku.

  • Podstawy języka niemieckiego
  • Podstawy języka angielskiego
  • Podstawy języka włoskiego

Dla osób pragnących podnosić swoje kwalifikacje proponujemy kursy specjalistyczne. U nas zagadnienia teoretyczne są poparte ćwiczeniami. Naszym słuchaczom umożliwiamy odbycie praktyk zawodowych, gdzie będa mogli przećwiczyć zdobytą wiedzę jak również pod okiem instruktorów dowiedzieć się więcej o pracy w określonym zawodzie.

  • Kurs dla opiekunów osób starszych i chorych
  • Kurs asystenta osoby niepełnosprawnej
  • Kurs dla opiekunki dziecięcej

Kursy zakończone są egzaminem, a uczestnicy, którzy pomyślnie zdali egzamin otrzymują odpowiedni dyplom (możliwość dwujęzycznego dyplomu). Dla tych, którzy nie zdają egzaminu, a czynnie uczestniczyli w zajęciach przewidziano zaświadczenia o uczestnictwie w kursie z wyszczególnieniem ilości godzin i głównych zagadnień.

Jeżeli jesteś zainteresowany którymś z naszych szkoleń skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, bądź odwiedż nas w siedzibie PRO BONO. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania


© PRO BONO Usługi Sp. z o. o., Sienkiewicza 60A/7, 25-501 Kielce,
tel.: +48 41 2421045 lub mobilny: 501626326; email: kielce@probono.net.pl